На Тернопільщині матусі-одиночки “працювали” в глухих селах, де гроші тримають у панчохах

У Теребовлянському районі Тернопільської області до міліції звернулася жінка зі села Мшанця. Селянка повідомила, що у неї вкрали дві тисячі доларів. Перед тим, як виявити пропажу, жінка бачила біля свого будинку автомобіль з якимись молодицями. Селянка описала автівку та пригадала її колір. На розшук злодіїв скерували оперативників карного розшуку Теребовлянського райвідділу міліції та працівників ДАІ.

З описів селянки правоохоронці зрозуміли, що слід шукати автомобіль “Чері” сріб­лястого кольору. Незабаром таку автівку зупинили в Чортківському районі. У салоні машини перебували п’ятеро молодиць з міста Шепетівки Хмельницької області. Проводячи огляд, правоохоронці знайшли викрадені у селянки “зелені”.

Згодом з’ясува­лося, що затримані жінки створили групу, яка викрадала гроші у віддалених селах Хмельницької та Тернопільської областей. У цю групу, розповіли в секторі зв’язків з громадськістю УМВСУ в Тернопільській області, входили лише молоді матусі-одиночки. Одна з них вже відбувала покарання за крадіжку й ділилася “професійним” досвідом із подругами, які вирішили ростити своїх синів за рахунок чужих заощаджень.

Діяла жіноча група за сталою схемою: молодиці полювали на здобич лише у віддалених глухих селах, де люди ще не звикли зачиняти двері хатин. Жителі таких сіл, знали подруги з Шепетівки, тримають заощадження не у банках, а в домашніх схованках. Молодиці знаходили їх за лічені хвилини.

Саме за такою схемою жіноча п’ятірка діяла й у Мшанці. Роз’їжджаючи селом своїм автомобілем, злодійки побачили будинок, господарі якого поралися на городі. Обрали час, коли ті горбатили спину, й забігли у хату. Там за кілька хвилин знайшли дві тисячі доларів, які власниця будинку ховала в… панчосі. Так і забрали “зелені” разом із цією панчохою…

Проти членів жіночої групи злодюжок порушили кримінальну справу. Наразі правоохоронці з’ясовують, скільки селян потерпіли від цих молодих матусь, – пише Високий Замок.

Коментарі вимкнені.