На Тернопільщині ледь не загинула мама з двома маленькими діточками

чадний газ

13 листопада в м. Підгайці Тернопільської області трапилась надзвичайна подія. Близько 16.00 годин, 36-річна жінка розпалила камін у власному житловому будинку та продовжила займатися іншими сімейними справами. Але, камін виявився не готовим до роботи і, як наслідок, мама з двома синочками (4 і 6 років) відчули недомагання. Їх було госпіталізовано до Підгаєцької районної лікарні з діагнозом «Легка ступінь отруєння чадним газом».

Довідка

Симптоми отруєння можуть помітно відрізнятися один від одного, залежно від ступеня ураження, загального стану організму, наявних захворювань та інших обставин. Тим не менш, в першу чергу повинні насторожити такі симптоми як запаморочення, головний біль, нудота, шум у вухах, задишка, раптовий напад кашлю тощо.

    Нагадуємо основні правила безпечної поведінки, дотримуючись яких можна не допустити трагічних випадків отруєння чадним газом:

1. Використовуйте тільки справне обладнання. Тріщини в пічній кладці, засмічений димар та інші «дрібниці» здатні призвести до тяжких наслідків.
         2. Подбайте про гарну вентиляцію. Це стосується і квартир, і житлових будинків, і гаражів, в яких частіше всього не передбачена вентиляція.

3.Автолюбителі, які працюють в гаражі при працюючому двигуні наражають себе на небезпеку.

4.Не закривайте пічну заслінку, поки вугілля не прогоріло.

Дотримання цих простих правил поведінки дозволить уникнути трагічних випадків загибелі людей від отруєння цим підступним газом! Пам’ятайте, у більшості випадків, людина, яка тривалий час вдихала чадний газ, не має шансів на порятунок. Бережіть себе, своє здоров’я та життя! В разі появи у вас симптомів, схожих на отруєння чадним газом негайно зверніться до лікарів за допомогою. У разі потреби телефонуйте до Служби порятунку “101”!

Коментарі вимкнені.