На Тернопільщині не розминулись два «народні автомобілі»

22 квітня близько 22.30 годин на автодорозі «Бережани – Тернопіль» поблизу с. Дибще Козівського району зіткнулися два автомобілі однієї марки: «Volkswagen Pasat B5»

Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди 23-річний потерпілий, один з водіїв, був госпіталізований в Козівську районну лікарню з діагнозом: «Закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку, забій грудної клітини, рвана рана коліна».

-1 thoughts on “На Тернопільщині не розминулись два «народні автомобілі»

  • 14:50 | 24.04.2019 о 14:50
    Permalink

    Доброго дня всім читачам! По справі Д.Т.П небуло вказано що один з водіїв 23 річний постраждалий , як вказано в статті перебував в стані алкогольного спяніння 2.3 проміле який нарушив правила дорожнього руху, виїхав на зустрічну смогу , з перевищенням швидкості понад 90 км.год, в наслідок чого пасажир і водій іншого автомобіля отримав тяжкі травми шви розтяті травми голови , пасажир отримав перелом ребер, забійні травми, проблеми з нирками, … до справи також можна віднести що іншмй автомобіль їхав зі швидкістю 40 км/год, пасажир і водій при здачі аналізів не перебували в стані алкоголю 0.000 ,і невідмовлялися проходити експертизи , навідміну від іншого водія так званого 23 річного постраждалого… якого зразуж забрала швидка козівського району , знаючи що 23 річний пяний водій є родичом і сином колись працюючих в державних органах !

  • 15:42 | 24.04.2019 о 15:42
    Permalink

    До слова ще хочемо додати автору статті що 23 річний є непостраждалим а виноватцем Д.Т.П в стані алкогольного спяніння, яки був з дівчиною яка скрилася з Д.Т.П., який виїхав на зустрічну смугу!!!​ Я був свідком Д.Т.П. і був на місці аварії, 23 річний водій був в важкому стані алкогольного спяніння, при огляді лікарів швидкої казав що випив фляшку горілки , і був забраний швидкою, а про інших постраждалих не звертали уваги! Постраждалого водія іншого авто всього в крові міліція повезла на обстеження, а про пасажира взагалі забули і був доставлений в лікарню проїжджою машиною до лікарні козови з переломами ребер, і травмами, а також проблемами нирок! Автору статті !!!- є у вас совість писати постраждавший 23 річному водію, який міг забрати життя двох людей а також дівчини яка перебувала в нього в машині(яка потім скрилася з місця аварії, яку забрали друзі водія які теж були неадекватні і пяні? , який в стані спянніння, важкому стані алкогольного спяніння, сів за кермо авто і з перевищення швидкості мчався по автошляху?!!!

Коментарі вимкнені.