На Тернопільщині підприємствам обмежили електроенергію

У зв’язку з виникненням дефіциту електричної енергії через пошкодження енергетичної інфраструктури України внаслідок російської агресії (блоків АЕС, ТЕС та ТЕЦ) у регіонах вводяться графіки обмеження споживання.
На виконання термінової телефонограми НЕК «Укренерго», в Тернопільській області з 20.10.2022 р. до 21.10.2022 р. з 07:00 год. до 22:00 год. введено в дію графік обмеження споживання електричної енергії та графік обмеження потужності для групи споживачів «Промисловість».
Всі юридичні споживачі, які внесені до графіку — повідомлені про ситуацію та повинні виконати доведені обсяги зниження.

Такі обмеження електроенергії є тимчасовими, впроваджуються у взаємодії з диспетчерами НЕК «Укренерго», спрямовані на збалансування енергосистеми.
На даний час обмеження електроенергії для побутових споживачі не включено в графіки обмеження.
У разі настання будь-яких змін у роботі розподільної мережі Тернопільської області, що буде вимагати застосування графіків обмеження електроенергії для побутових споживачів області, ВАТ «Тернопільобленерго» буде про це оперативно інформувати.
Енергетики наполегливо просять, з 07:00 до 23:00 год., обмежити використання потужних електроприладів: електроопалення, бойлерів, пральних та посудомийних машин тощо.

Коментарі вимкнені.