На Тернопільщині погрожували судді і взяли заручників: що робили три спецслужби у Кременецькому райсуді

Кременецький районний суд захопили невідомі, взявши заручників та погрожуючи судді. На місці події працювала служба судової охорони, виїжджали бійці спецпідрозділу КОРД та вибухотехніки.

Усе це – сценарій спільних навчань. Їхня мета – підвищення рівня готовності співробітників Служби судової охорони до дій у нештатних ситуаціях, вдосконалення управління підпорядкованими силами і засобами, відпрацювання навичок й підтримка громадського порядку в судах.

– Під час проведення навчань ми знешкодили громадянина, який взяв в заручники учасника судового процесу, – розповів начальник управління КОРД ГУНП в Тернопільській області Дмитро Болтян.

Навчання, кажуть організатори, проходили в умовах, наближених до реальних. Усе відбувалося поетапно, що дало можливість відпрацювати кожен сценарій, тактику та координацію дій під час затримання умовних злочинців. Такі зустрічі допомагають налагодити взаємодію служби судової охорони з працівниками поліції.

– Було відпрацьовано кілька сценаріїв. Один з них – порушення громадського порядку біля суду, потім відпрацьовували порушення під час судового засідання. Всі поставлені завдання були виконані успішно у межах компетенції підрозділу, – запевнив заступник начальника служби судової охорони в області Василь Довганич.

Як повідомляє “Досьє 102”, у ході тактико-спеціальних навчань з працівниками судової охорони та бійцями КОРД працювали й вибухотехніки. Вони розповіли про методи огляду місця події під час замінування приміщення, а також пошуки та знешкодження вибухонебезпечного предмету.

 

Коментарі вимкнені.