На Тернопільщині є робота для лікарів

Лікарі та медичний персонал завжди потрібні як у системі державної медицини, так і в приватних клініках та медцентрах, особливо у теперішній час. На 27.06.2023 місцеві підрозділи Тернопільського обласного центру зайнятості пропонували шукачам роботи 85 актуальних вакансій лікарів.
Найвища зарплата – 20 тис. грн – у невролога дитячого, нейрохірурга, отоларинголога, ортопеда-травматолога, лікаря фізичної та реабілітаційної медицини, лікаря-лаборанта. Від 18 до 20 тис. грн пропонують анестезіологам, невропатологам, онкологам, хірургам, кардіологам, ендоскопістам, кардіологам інтервенційним. 16-18 тис. грн на місяць роботодавці готові платити дерматовенерологу, інфекціоністу, терапевту, серцево-судинним хірургам.
У сфері медицини Тернопільської області також потрібні педіатри, стоматологи, терапевти, акушери-гінекологи, інфекціоністи, офтальмологи, рентгенологи, загальної практики – сімейні лікарі. Є робота для медсестер (медбратів), фельдшерів, ерготерапевтів, масажиста.
До слова, за спрямуванням служби зайнятості професію молодшої медсестри з догляду за хворими безоплатно можна здобути в Заліщицькому ВПУ; в Івано-Франківському і Рівненському центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Термін навчання 3 місяці.
Також, деякі категорії громадян можуть отримати безоплатний ваучер для підготовки чи підвищення кваліфікації за спеціальностями «Медицина», «Медична психологія», «Медсестринство», «Фізична терапія, ерготерапія».

Коментарі вимкнені.