На території Борщівської ОТГ запроваджено особливий режим

Відповідно до рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Борщівської міської ради на території Борщівської ОТГ запроваджено особливий режим обмежувальних заходів.
❗️❗️❗️❗️На період з 13.00 год. 18 квітня 2020 року до 06.00 год. 21 квітня 2020 року та з 13.00 год. 25 квітня 2020 року до 06.00 год. 27 квітня 2020 року:
📌 обмежити пересування та перебування усіх громадян в громадських місцях, кладовищах, храмах та прихрамових територіях❗️❗️❗️❗️❗️❗️
📌 обмежити роботу усіх закладів торгівлі, крім аптек та автозаправних станцій❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️.
Водночас інформуємо, що дане рішення прийняте з метою забезпечення безпеки громадян та недопущення поширення коронавірсної інфекції на території Борщівської ОТГ і жодним чином не обмежує права й свободи громадян та НЕ Є КОМЕНДАНТСЬКОЮ ГОДИНОЮ. Згідно вимог чинного законодавства запровадження комендантської години можливе лише за умови введення на території держави правового режиму надзвичайного стану.
Разом з тим, рішенням комісії,на період дії карантину рекомендовано священнослужителям усіх релігійних конфесій на території громади:
📌 проводити богослужіння в тому числі у період Великодніх свят та поминальних днів без участі мирян у приміщеннях культових будівель і на прилеглих до них територій. У період відсутності богослужінь дозволити індивідуальне відвідування храмів населенням не більше двох осіб одночасно.
📌 звернутися до громадян через наявні інформаційні ресурси з роз’ясненням керуючись вищезазначеним порядком проведення Великодніх богослужінь, у зв’язку із карантинними заходами (обмеженнями);
3) перенести поминальні дні з 25-26 квітня на період після закінчення карантину.

Коментарі вимкнені.