На території Гусятинської селищної громади виявлено 19 стихійних сміттєзвалищ

Державна екологічна інспекція у Тернопільській області повідомляє, що під час планових перевірок об’єднаних територіальних громад області спеціалістами Інспекції виявляється велика кількість звалищ з відходами, що в свою чергу призводить до проблем стихійного виникнення сміттєзвалищ на Тернопільщині.

🔎Зокрема, днями під час чергового заходу контролю за дотриманням природоохоронного законодавства на території Гусятинської селищної громади було виявлено 19 несанкціонованих сміттєзвалищ.
☝Головна причина утворення таких сміттєзвалищ – відсутність усвідомлення в населення наслідків власних дій.
⚠Несанкціоновані полігони із непотребом забруднюють ґрунт, повітря та водойми, а ще порушують екологічну рівновагу та загрожують здоров’ю людей.
📃За результатами обстеження, Інспекцією підготовлено та направлено на адресу територіальної громади вимогу, якою зобов’язано ліквідувати стихійні сміттєзвалища, а також вживати заходів щодо попередження таких порушень шляхом проведення просвітницької роботи, посилення контролю.

📢Нагадаємо, про розміщення місць несанкціонованих сміттєзвалищ можна подати до Державної екологічної інспекції у Тернопільській області через застосунок #ЕкоЗагроза, на поштову адресу: Шашкевича, 3, м. Тернопіль, тел. (0352) 25-95-82, або на електронну адресу: tern@dei.gov.ua

Коментарі вимкнені.