На Зборівшині чоловік прострілив ногу й помер від втрати крові

смерть ТернопільНа сам Великдень нещасний випадок трапився у селі Мшанець Зборівського району. Намагаючись «запустити в дію» саморобний вогнепальний пристрій (щось на зразок петарди), 32-річний місцевий житель смертельно поранив себе. Металевий осколок потрапив йому саме у стегнову артерію правої ноги, відтак потерпілий за лічені хвилини стік кров’ю.

«Дуже шкода того чоловіка, пішов з дому живий-здоровий, а наступного для привезли його у труні, — розповіла «Погляду» жителька села. — Він поживав з мамою, сестрою та її сім’єю. Його матір виростила аж п’ятеро дітей і він був у неї наймолодший. Після того, що трапилося, бідолашна місця собі не знаходить… Це сталося пізно ввечері, приблизно о 23 годині, за нашим сільським будинком культури. І причиною біди став саморобний пристрій, діти називають його «стрілячка». Як робити його точно сказати не можу, знаю лише, що у середину набивається порох, а потім, щоб пролунав гучний вибух, треба постукати ним по чомусь твердому. Це, очевидно, й робив наш односельчанин, поруч нього у той злощасний момент нікого не було. Раптом «стрілячка» розірвалася на осколки, один з яких і влучив йому глибоко в ногу…»

Неподалік розташована церква, а люди ще святкували, тож чоловіка, який нерухомо лежав на землі, побачили майже відразу. Ця сільська вулиця освічується ліхтарем. Селяни викликали фельдшера, потім «швидку», але вже ніхто нічим зарадити не міг. Кажуть, після поранення чоловік прожив від сили всього лиш 3-4 хвилини.

 Погляд

 

 

Коментарі вимкнені.