Підприємців на Тернопільщині попросили скинутися на лікарню, бо там лікуються вони та їхні рідні

У Лановецькому районі перебував головний лікар Тернопільської обласної клінічної лікарні Мирослав Гірняк. Спільно з головою райдержадміністрації Віктором Морозюком, Мирослав Ярославович відвідав комунальну центральну районну лікарню, ознайомився з роботою окремих закладів первинної ланки медицини, зокрема  побував у Борсуківській амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

За результатами візитів, керівникам закладів та сільським головам дано відповідні рекомендації.

Перед цим голова Лановецької райдержадміністрації Віктор Морозюк зустрівся з підприємцями та керівниками установ,  організацій і підприємств району.  У зібранні взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Козира, начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації Микола Яцула, виконуючий обов’язки  головного лікаря – його заступник Володимир Богатюк та представники комунальної центральної районної лікарні.

З огляду на те, що лікарня перебуває у спільній власності територіальних громад району, обслуговує практично всіх його жителів, включаючи підприємців, членів їх родин, осіб, які опинились в складних життєвих обставинах, з метою забезпечення належного медичного обслуговування населення на зустрічі прийняли рішення про участь всіх присутніх у здійсненні високоякісного ремонту лікарні.


Коментарі вимкнені.