Поки чоловік в АТО, ректор Кременецької академії Ломакович, виганяє його дітей на вулицю?

Сьогодні, 9 серпня, відбудеться суд щодо виселення сім’ї з малолітніми дітьми з гуртожитку. Про цю проблему пише дружина воїна АТО  Лідія Макаренко в мережі Фейсбук.

Поки чоловік воює, дружину із двома малолітніми дітьми виселяють із єдиного житла. Позивач ректор Кременецької педагогічної академії Ломакович А.М.

  • Я, Лідія Макаренко і моя сім’я, просимо про допомогу всіх небайдужих людей. Поки мій чоловік воює, нас із двома малолітніми дітьми виселяють із єдиного житла. Суд відбудеться у м. Кременець 09 серпня 2018 р. о12.00. Цивільна справа №601/1102/18-ц.
    Незважаючи на те, що мій чоловік більше 20 років свого життя віддав військовій службі та з 2014 р. і по теперішній час виконує бойові завдання в районі проведення ООС (АТО), а ми є родиною військовослужбовця, нашу сім’ю із двома малолітніми дітьми позбавляють права користування житловим приміщенням незважаючи на те, що іншого житла у нас немає. У якості відповідачів виступають і мої діти, – пише жінка.

За словами Віталій Савчук, двоє неповнолітніх дітей виганяються на вулицю, у той час як їх право на житло захищено Житловим кодексом, чоловік Ліди, воїн, який відбуває обовязок у зоні військових дій захищений Законом про статус військовослужбовців. Та й іншого житла у них немає – куди їм діватися?

  • Куди не крути, це явно продовження помсти за активну громадську та життєву позицію за час роботи Ліди у даному навчальному закладі. У той час, коли її «подруги» зійшли з дистанції, вона самотужки продовжувала діяльність, спрямовану на викорінення негативних явищ у діяльності керівництва закладу. Пережила вона і «референдум», який мав її затаврувати як «ворога народу» у межах академії. І ось, продовження …
    Але це уже минуле, попереду ж суд. Особисто мене цікавить ще один момент: а як поведе себе у даному випадку Служба із захисту прав дітей при Кременецькій міській раді? Адже юристом у ній особа, яка фактично дала «правове» добро (або ж проявила злочину байдужысть) на проведення «референдуму» щодо Л. Макаренко в академії ще у недавній час. Та і сама Служба, за свідченнями батьків та дітей, які перейшли через засідання комісій даної служби, зазначають, що це не комісія захисту дітей, а підрозділ фінуправління з економії коштів.
    Але сподіваюся, що суддя у цій «гнилій» справі розбереться і без участі третьої сторони, на яку надії мало, адже усе шито «білими нитками».

 

Коментарі вимкнені.