Політичні пристрасті на Теребовлянщині

28 жовтня 2011 року відбулася дев’ята сесія Теребовлянської районної ради. Проте жодного рішення на цій сесії ухвалено не було. А все тому, що депутати від Партії Регіонів, «Нашої України», Християнсько-Демократичного союзу, «Фронту Змін», Української народної партії, Народного руху України, Комуністичної партії України та Народної партії не взяли участі у роботі цього пленарного засідання.

Із 88 обраних депутатів було зареєстровано всього 45. Проте це дало змогу голові районної ради Василю Попку відкрити сесію. Пропонований фракцією ВО «Батьківщина» проект рішення «Про прийняття до відома факту притягнення голови Теребовлянської районної ради Попко В. П. до відповідальності за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 172-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення згідно з постановою апеляційного суду Тернопільської області від 3 жовтня 2011 року № 33-144» до порядку денного не внесли. Однак і весь порядок денний так і не затвердили, тому голова вимушений був закрити безрезультативну сесію.

Найприкріше те, що частина представників фракції «Партії регіонів» таки була присутня у залі засідань райради, але зареєструватися для участі у роботі ради відмовилась, а декілька представників Партії Регіонів, «Нашої України», УНП та ХДС спочатку зареєструвались, та перед відкриттям сесії відмовились від своїх підписів на реєстраційному листі. Мабуть, їм зовсім байдужа доля людей, які через зрив сесії тепер залишаться без заробітної плати. Адже поміж інших господарських питань порядку денного на сесію виносився проект рішення про внесення змін до районного бюджету на 2011 рік, яким пропонувалось хоч трішки підлатати дірявий цьогорічний бюджет. 300 тисяч, котрі мали піти на виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ, на соціальний захист, охорону здоров’я та освіту, залишились нерозподіленими на невизначений період. А тим часом депутати – керівники органів виконавчої влади району, серед яких і В. Боднар – начальник фінансового управління РДА – безпосередній розробник проекту рішення про внесення змін до бюджету, директори шкіл на чолі з Д. Михайлюком – начальником відділу освіти РДА, лікарі на чолі з Я. Стиранкою – головним лікарем районної лікарні, І. Яремко – начальник управління праці та соціального захисту населення, керівники підприємств С. Никеруй, Ю Дзюбан, С. Грод, Ю. Заставний, О. Попов, В. Цап, С. Троян, попередній голова районної ради П. Майовський бойкотують вирішення таких важливих для жителів району питань. Певно, якісь незрозумілі політичні міркування заважають їм дбати про інтереси громади, «почути кожного» та «покращити життя вже сьогодні» як обіцяли під час виборчої кампанії. Отож і маємо «народних» обранців, які вірою і правдою служать чомусь владі, а не громаді.

Також повідомимо: з 88 депутатів для участі в 9 сесії Теребовлянської районної ради зареєструвались: 14 з 14 депутатів від ВО «Свобода», 24 з 26 – ВО «Батьківщина», 1 з 16 – Партії Регіонів, 3 з 13 – Нашої України, 1 з 3 – НРУ, 1 з 1 – ГП «Пора», 1 з 1 – КУН, 0 з 6 – ХДС, 0 з 3 – Фронту Змін, 0 з 1 КПУ, 0 з 1 – Народної партії, 0 з 3 – УНП.

Коментарі вимкнені.