Представники фермерського підприємства Петра Гадза передали бійцям в АТО 5 тонн яблук із садів Бучаччини

yablukПідприємство депутат обласної ради, Героя України Петра Гадза передало для бійців понад 5 тонн кращих сортів яблук. Кажуть, що на передовій вітаміни хлопцям особливо потрібні.
Загалом, тернопільські волонтери з ГО «Схід та Захід єдині» передали для бійців АТО близько 30 тонн провізії, теплого одягу та взуття. До збору вантажу приєдналися мешканці та підприємства з різних районів Тернопільщини. Яблука, хліб, макаронні вироби, домашню консервацію та тушковане м’ясо доставлять на передову під Авдіївку, Мар’їнку та Водяне.
– Ми маємо можливість і дуже раді допомагати хлопцям, що воюють в зоні АТО. Два роки ми співпрацюємо з волонтерською групою «Схід та Захід єдині». Всім чим можемо допомагаємо. В господарстві працює дуже багато людей, які пройшли війну, як їм на місці і тим хлопцям, що зараз воюють хочемо передати великий привіт і допомогу у вигляді яблук і інших презентів, що ми щорічно намагаємося їм надавати, – розповів керівник фермерського господарства «Гадз» Тарас Мельник.
Підприємство Петра Гадза завжди максимально долучається до підтримки передової. Продукція власного вирощення і виробництва безкоштовно надається для потреб АТО.
Як повідомили волонтери, вже у четвер 20 жовтня транспорт з волонтерською допомогою прибула до місця призначення на театрі бойових російсько – української війни на Донбасі. Після обіду почалося вивантаження усього того що ми привезли до Маріуполя на заздалегідь підготовленому складському місці однієї з бригад ЗС України.

Коментарі вимкнені.