Тернопільські водії маршруток не зможуть тепер брати гроші на ходу

маршруткаНерідко користувачі громадського транспорту стають свідками випадків, коли водії різко зачиняють двері маршрутки, не дочекавшись, коли у салон зайдуть усі бажаючі пасажири. А потім маршрутка рушає, а водій продовжує приймати оплату, іноді при цьому ще й спілкуючись по мобільному, а «аси» – намагаються обігнати інші маршрути. Не зважаючи на те, що оплачують пасажири за проїзд фактично завжди «на ходу», це не заважає водіям на наступних зупинках, де людей менше, зупинятися на декілька хвилин.
В Україні може появитися штраф за проведення розрахунку із водіями під час руху, який становитиме 255 – 340 гривень.
Таку норму передбачено законопроектом №5220-д, який у Раді зареєстрований депутатами від фракції Партії регіонів.
« При здійсненні розрахунку водій відволікається від дороги і керування автомобілем, що створює загрозу для життя та здоров’я пасажирі, аварійні ситуації та ДТП», – вказано у пояснювальній записці до законопроекту.
Як повідомляють «Коментарі», минулого тижня народні депутати внесли зміни до статті 122 Кодексу про адміністративні правопорушення, якою раніше передбачалося за подібне правопорушення вимагати штраф у розмірі 25-30 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (425-510 гривень). Тепер цей штраф підвищений до 30-40 неоподаткованих мінімумів (510-680 гривень).

Коментарі вимкнені.