Протягом вихідних виникло 7 пожеж на Тернопільщині

18 травня о 18:05 виникла пожежа лелечого гнізда на електричному стовпі у селищі Велика Березовиця Великоберезовицької ТГ Тернопільського району.
О 19:04 виникла пожежа господарської будівлі у селі Тарнавка Колиндянської ТГ Чортківського району. Вогнем знищено 30 тюків соломи, пошкоджено стелю та стіни дерев’яної господарської будівлі на загальній площі – 50 м.кв.
О 00:05 виникла пожежа сміття на відкритій території на площі 0,0001 га у місті Тернопіль на вулиці Галицька.
О 02:18 у місті Тернопіль на вулиці Броварна виникла пожежа сміття на відкритій території на площі 0,001 га.
19 травня о 15:53 до рятувальників надійшла інформація про фіксацію викиду тепла на території сільськогосподарського угіддя поблизу с. Білобожниця Білобожницької ТГ Чортківського району. На місце події направили відповідального, який підтвердив факт пожежі сміття за вищевказаною адресою на площі 0,02 га. Це вже не вперше сучасні системи спостереження допомагають виявити пожежу та, відповідно, вчасно її ліквідувати.
О 17:20 виникла пожежа сміття в пластиковому сміттєвому контейнері у місті Тернопіль на вулиці Слівенській. Вогнем знищено сміття на площі 1 м.кв., пошкоджено пластиковий сміттєвий контейнер.
О 19:30 виникла пожежа автомобіля «Volkswagen Jetta» на автодорозі між селами Звиняч та Косів Білобожницької ТГ Чортківського району.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *