Шість хлопчиків стали найкращими бейблейдерами Гусятина

Шість хлопців у двох вікових категоріях вибороли собі імена Найкращих бейблейдерів Гусятина. Загалом за цей титул, 30 серпня до КЗ «Центр культури і дозвілля» прийшло позмагатися більше 40 дітей.

Вже о 9 ранку у холі будівлі було людно і гамірно. Учасники зі своїми групами підтримкки прибули на заплановане жеребкування, з якого власне і почався цей напружений, емоційний та яскравий як для учасників так і для організаторів день.

О 10 годині всіх гравців та їхніх мам, тат, дідусів і бабусь привітав головний спонсор турніру Олександр Скоб`як. Він побажав малечі успіху і натхненної гри. Після чого до великої арени розташованої на головній сцені Гусятина попарно (згідно результату жеребкування) викликалися гравці до двобою.

Змагання проходили у двох вікових категоріях. Перша – «Молодша» включала учасників віком від 6 до 8 років, наступна «Старші» складалася із гравців віком від 9 до 13. У кожній категорії було трохи більше 20 дітей.

Змагання розпочалися із менших учасників.
З перших хвилин малеча заповзято взялася до справи проте з кожним новим боєм емоції у залі наростали.

Старші гравці ще більш розпалили емоції у залі, тому бої за переможні місця гравці проводили у великому колі спостерігачів. Кожен з нетерпінням чекав почути ім`я того хто ж у Густині найкраще запускає бейблеїв.

І у результаті проведених боїв переможні місця розподілилися наступним чином

Категорія «Молодші»:
ІІІ місце – Тарас Стецько
ІІ місце – Голич Ростислав
І місце – Садовий Євген

У категорії «Старші»
ІІІ місце – Горобець Денис
ІІ місце – Івасюк Юрій
І місце Демків Микола

Як зазначають організатори. Вони насправді, замислюючи такий турнір у Гусятині, дуже хвилювалися, щодо кількості дітей. Проте їхні хвилювання були даремними, адже малеча змогла не лише зібратися разом, а і по-справжньому «запалити» день своїми емоціями, своїми двобоями і своєю волею до перемоги.

«Нам насправді, не так і просто влаштовувати подібні заходи, адже КЗ «Центр культури і дозвілля» на сьогодні не є прибутковою організацією. І нам потрібно ретельно продумувати фінансову сторону таких розважальних заходів для дітей. Але ми дуже раді, що попри вагання і сумніви таки зважилися на це, давши можливість і дітям, і їхнім батькам отримати порції адреналіну і спортивного запалу. Дуже надихнуло нас те, що вдалося знайти фінансову підтримку у Олександра Скоб`яка, завдяки якому діти отримали змогу зіграти на великій арені», – говорять в організаційному комітеті.

Крім того в оргкомітеті зазначають, що ставили собі за мету дати дітям альтернативу комп’ютерним іграм і важливим був момент, аби жодна дитина не пішла без подарунка.

«Головною метою проведення турніру було відірвати дітей від планшетів. І коли у підготовчий період ми чули, що хлопчаки по дворах проводять тренування, це насправді дуже тішило. Адже вони не поодинці і не зі штучним інтелектом у компанії. Звісно, що хтось зможе нам дорікнути призовим фондом. Проте ми постаралися приготувати подарунки всім учасникам. І головне, що тепер велика арена, яку було придбано для змагання буде доступною усім діткам. Кожен, хто матиме Час може взяти друзів і прийти до нас у КЗ «Центр культури і дозвілля» і погратися як на справжньому полі для бою», – додають у оргкомітеті.

А детальніший фоторепортаж дивітся у фотозвіті

https://guscentrkult.blogspot.com/2018/08/blog-post_30.html

Коментарі вимкнені.