Священик з Тернопільщини взяв участь у з’їзді місіонерів Милосердя у Ватикані

8-11 квітня у Римі відбулася зустріч місіонерів Милосердя, яку організувала Папська Рада сприяння новій євангелізації. Понад 550 священиків з п’яти континентів, які отримали спеціальні повноваження від Святішого Отця Франциска, що стосуються сповіді та звіщення Божого милосердя, зібралися через два роки після встановлення цього особливого служіння у контексті позачергового Святого Року. Про це повідомляє Радіо Ватикан.

at4

У зустрічі взяв участь священик Тернопільсько-Зборівської архиєпархії о. Василь Баглей, який входить до числа священнослужителів, яким Папа Франциск продовжив мандат їхнього служіння після завершення Ювілею Милосердя в листопаді 2016 року.

У програму зустрічі входили тематичні катехизи, взаємоподіл свідченнями про діяльність у своїх дієцезіях чи єпархіях, нагода уділяти Святу Тайну Покаяння, що є центром того особливого служіння, яке їм ввірив Папа. 8 квітня, в неділю Божого милосердя, усі взяли участь у Євхаристійному богослужінні, яке Його Святість очолив на площі Святого Петра.

Центральною подією стала зустріч із Вселенським Архиєреєм, який 10 квітня вранці прийняв місіонерів Милосердя в Апостольському палаці у Ватикані. Вислухавши слова Папи, кожен з учасників зустрічі мали можливість особисто привітатись із Святішим Отцем, а опівдні разом з ним відслужили Святу Месу в базиліці Святого Петра.

Нагадаємо, що під час Ювілею Милосердя Папа Франциск надав окремим священикам, яких рекомендували місцеві ієрархи, повноваження відпускати гріхи, відпущення яких є зарезервованим для вищої церковної влади чи Апостольської Столиці, доручаючи їм також особливо проповідувати та свідчити Боже милосердя. Після завершення Святого Року Наступник святого Петра продовжив цей мандат.

at3at1at2

прес-служба архиєпархії

Коментарі вимкнені.