Табір у Зарваниці об’єднав дітей з усієї України

Впродовж 13 – 18 серпня, з ініціативи та благословення архиєпископа та митрополита Тернопільсько-Зборівського Василія Семенюка, у Марійському духовному центрі Зарваниця проходить християнський табір «Веселі канікули з Богом». Участь у таборі «Україна єдина», який вже п’ятий рік поспіль об’єднує дітей з усієї України, беруть близько 130 дітей віком від 10 до 17 років. Це діти-сироти та з малозабезпечених сімей, діти переселенців та із зони АТО, а також діти з місійних терен України. «Веселі канікули з Богом» – це унікальний метод формації, який полягає у навчанні християнської Істини шляхом ігор та забав, а найголовніше помітним є духовний ріст маленьких учасників, які не вперше беруть учать у таборі.

b1

Проводять цей унікальний табір студенти та випускники Тернопільської вищої духовної семінарії імені Патріарха Йосифа Сліпого разом з командою аніматорів, які пройшли вишкіл у Школі Християнського Аніматора та є активними учасниками спільноти «Анімотор».  Важливо, що працюють усі аніматори на волонтерських засадах та завдяки плідній роботі зуміли створити атмосферу розуміння і взаємодопомоги.

Проходить табір під гаслом «Face in Book» («Обличчя в Книзі») за програмою розробленою творчою групою «Анімотор» під керівництвом о. Романа Демуша та пристосованою безпосередньо самими аніматорами до цілодобового табору у Зарваниці. Поштовхом до вибору такого тематичного спрямування є проголошення Всеукраїнською радою Церков та релігійних організацій 2018 рік Роком Біблії. «Face in Book» означає знайти себе, побачити своє обличчя у головній книзі – Біблії, яка є основою християнського життя. Кожного дня всі заходи у таборі розкривають окрему біблійну дійсність (мудрість, надія, справедливість і т.д.), а всі учасники є покликані побачити і пережити її у собі. Кульмінаційним моментом дня є Божественна Літургія. Також особливим для дітей є обговорення вкінці дня. Увечері кожна команда, яка має свою Facebook сторінку,  робить пост – підсумок дня, у якому підкреслює ті  моменти, які найбільше вразили. На завершення табір «Україна Єдина» відвідає митрополит Василій, щоб поспілкувкатися з його учасниками. Також діти візьмуть участь в Архиєрейській Літургії.

Проведення табору у Зарваниці є можливим завдяки сприянню та допомозі Тернопільсько-Зборівської архиєпархії та Марійського духовного центру, які надають приміщення та виділяють кошти на проведення цього унікального табору. У святому місці діти можуть особливо відчути Божу благодать, яка щедро виливається на них через Чудотворну ікону Матері Божої та святу воду із цілющого джерела.

b2b3b4

https://zarvanytsya.org

Коментарі вимкнені.