Тернопільщина отримала чергову партію шкільних автобусів

За фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки громадською організацією «Ветерани Патріотам» спільно з Генеральним консульством Чеської Республіки у Львові реалізовано проєкт «Шкільні автобуси для Тернопільської області». В межах ініціативи 8 навчальних закладів області отримали шкільні автобуси.

«Дякую пану Генеральному консулу, за вагомий внесок у розвиток українсько-чеського співробітництва, зміцнення та розширення міжнародних зв’язків, постійну підтримку, надану гуманітарну і фінансову допомогу. Ми високо цінуємо роботу Вашої дипломатичної установи та наше партнерство», – сказав заступник начальника Тернопільської ОВА Віктор Устенко.

Ці автобуси використовуватимуть задля комфортного та безпечного доїзду школярів до навчальних закладів. Загалом шкільний автопарк Тернопільщини складається зі 198 одиниць транспорту.

З початку повномасштабного вторгнення на потреби ЗСУ та евакуацію людей передано 40 шкільних автобусів. Понад 13 тис. школярів забезпечуються підвезенням у порядку, визначеному засновником (засновниками) закладу освіти відповідно до законодавства.

Коментарі вимкнені.