Торік міграційна служба Тернопілля поповнила місцеві бюджети на 43,6 мільйони гривень

Впродовж останніх декількох років підрозділи міграційної служби суттєво наповнюють місцеві бюджети. Це стало можливим після внесення у 2015 році змін до Бюджетного кодексу України. Нагадаємо, що відповідно до них, кошти, які громадяни сплачують за адміністративні послуги, у тому числі й ті, які надає міграційна служба, перераховуються на рахунки бюджетів за місцем надання послуги.
Підбиваючи підсумки 2018 року, можу поінформувати, що територіальні підрозділи міграційної служби Тернопілля перерахували в місцеві бюджети 43,6 мільйони гривень, – повідомив начальник УДМС України в області Ярослав Давибіда. – Із них 43,3 мільйонів – надходження від адміністративного збору 0,3 мільйонів державного мита.
Найбільшу частку цих коштів отримала казна Тернополя – 21,3 мільйонів гривень. Суттєві наповнення надійшли і до бюджетів районних центрів: Борщів – 2,7 млн, Чортків 2,6 млн., Бучач 1,9 млн, Кременець 1,7 млн, Теребовля 1,6 млн, Бережани 1,8 млн. Зважаючи на це, начальник Управління ДМС в області націлений на налагодження співпраці з органами місцевого самоврядування щодо виділення коштів на оновлення і ремонт приміщень, в яких розміщуються відділи, сектори міграційної служби.
На даний час є співпраця і розуміння майже у всіх районах – повідомив Ярослав Давибіда, – затвердженні програми, виділені кошти на проектно-кошторисну документацію. Першим гроші на ремонт отримав Тернопільський міський відділ міграційної служби, що розташований за адресою вул.Коновальця, 6.Рішення про виділення 420 тисяч гривень на капітальний ремонт даху і системи опалення нежитлових приміщень будівлі по вул. Коновальця, було прийняте 5 жовтня під час сесії Тернопільської міськради. Раніше також з міського бюджету було виділено 30 тисяч на виготовлення проектно-кошторисної документації.
У жовтні 2018 року Підволочиська селищна рада затвердила програму мобілізації зусиль Підволочиської селищної ради, УДМС України в Тернопільській області по забезпеченню реалізації державної політики у сфері безпеки документів та міграційної політики на 2018 -2019 роки на суму – 92,00 тис. грн. Для виконання заходів, передбачених вказаною програмою у 2018 році реалізовано фінансових зобов’язань у сумі 30 тис. грн.
26 липня 2018 року Бережанська міська рада затвердила програму мобілізації зусиль Бережанської міської ради, УДМС України в Тернопільській області по забезпеченню реалізації державної політики у сфері безпеки документів та міграційної політики на 2018 -2019 роки’ на суму – 80,00 тис. грн.

Коментарі вимкнені.