Вантажівки заважатимуть мешканцям Чорктова?

До однієї з заправок у Чорткові хочуть допустити транзитні вантажівки. Містяни не задоволені цим.

Петро Цимбалюк  отримав від одного з водіїв вантажного транспорту копію погодження для заправки “ОККО” в м. Чорткові на встановлення інформаційно-вказівного знаку 5.28.1 та таблички до нього 7.2.2 на в’їзді у місто по вулиці Ягільницькій, відповідно до якого транзитному транспорту дозволено в’їзд у місто на заправку.

За його словами, спочатку для екологічної безпеки в місті Чорткові дозволили збудувати вказану заправку, а тепер поліція нібито з метою безпеки дорожнього руху та  безпеки, всупереч вимог статті 26 “Рух у житловій та пішоходній зоні” Правил дорожнього руху та наявного при в’їзді у місто по вулиці Ягільницькій заборонного знаку 3.3 “Рух вантажних автомобілів заборонено”; дозволяє встановлення згаданого знаку з табличкою, які вже дають можливість заїжджати транзитному транспорту на вказану заправку.

Копії даного дозволу поширюють серед водіїв вантажного транспорту, оскільки через декілька місяців у місто будуть масово заїжджати вантажівки з зерном, а потім з цукровими буряками, яких в 2017 році міг побачити і почути кожен житель міста, – розповідає чоловік.

  • Я не розумію навіщо об’їзна дорога в Чорткові і заправки на ній. Треба вже дозволити проїзд не тільки до заправки “ОККО”, але й до інших заправок у місті і проїзд всіма дорогами. Чим думають і керуються посадові особи погоджуюючи такі рішення! Як може керівництво міської ради закривати на це очі! По вулиці Ягільницькій відсутній тротуар і жителі вимушені ходити вздовж дороги. За останні роки на даній дорозі сталася не одна ДТП з летальними наслідками.Чому міська рада не реагує, не приймає ніяких рішень щодо демонтажу такого знаку та скасування виданого дозволу! Чи приймав рішення виконком про встановлення або погодження згаданого знаку! Будемо надіятися, що міська рада найближчими днями прийме рішення щодо скасування вказаного дозволу та демонтаж згаданого знаку. Якщо ні, то може жителям міста слід обєднюватися і потурбуватися законними шляхами про безпеку дорожнього руху у місті, – пише Петро Цимбалюк у мережі Фейсбук.

Коментарі вимкнені.