У Бережанах через відсутність алкоголю молодики “озвіріли”

Нещодавно в одному з розважальних клубів не на жарт «розійшлися» місцеві молодики. І, щоб втихомирити їх, працівники закладу змушені були викликати підмогу. Випадок стався 26 березня у райцентрі Бережани.

«О 15 хвилин на першу годину ночі наряд групи затримання Державної служби охорони отримав повідомлення про те, що спрацювала тривожна кнопка виклику, розміщена у більярдному клубі на вулиці Площа Ринок, — повідомляє ВДСО при УМВС України в Тернопільській області Ігор Гуцул. — Адміністратор клубу розповів правоохоронцям, які прибули на місце події, що двоє відвідувачів, вже будучи добряче захмелілими, хотіли випити ще. Коли ж працівники клубу пояснили, що спиртне в клубі не продається, ті стали поводитися агресивно не лише стосовно персоналу, а й до інших відвідувачів. Відмовилися платити за послуги, а потім на додачу ще влаштували бійку».

28-річного та 22-річного нахаб, які виявилися місцевими жителями, правоохоронці затримали. Агресивних молодиків доправили до Бережанського районного відділу міліції.  В діях обох правопорушників, вбачаються ознаки адміністративних правопорушень передбачені ст.185 та ст.173 КУАП України, максимальні санкції яких передбачають адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб.

Погляд

Коментарі вимкнені.