Перші фінальні матчі «Галичанка» зіграє вже в найближчу п’ятницю

Тернопільський жіночий волейбольний клуб «Галичанка-ТНЕУ» вже у найближчу п’ятницю зіграє перший матч фінальної частини Чемпіонату України серед команд Суперліги. На жаль, тернопільський вболівальник вирішальних баталій не побачить, оскільки згідно правил вони відбудуться лише в двох містах – Луцьку та Южному.

Директорат ФВУ за підсумками 1-го етапу чемпіонату України повідомив про строки та систему проведення заключної частини змагань жіночої суперліги. На другому етапі за 1-4 місце команди грають у два кола, два тури. Розклад ігор першого туру за таблицею Бергера. Розклад ігор наступних ігор другого тура складається згідно зайнятих місць на час проведення туру за таблицею Бергера.

Так вже у п’ятницю «Хімік» (Южний), «Сєвєродончанка» (Сєвєвродонецьк), «Континіум-Волинь-Університет» (Луцьк) та «Галичанка-ТНЕУ» (Тернопіль) розпочнуть боротьбу за медалі. Перший з двох запланованих турів відбудеться у Луцьку. Ігри за таблицею Бергера передбачають протистояння за коловою системою, тобто у турі всі команди зіграють по три гри.

«Галичанка» у першій грі протистоятиме лідеру южненському «Хіміку». Далі тернополянки зіграють проти «Сєвєродончанки». У третьому поєдинку наші волейболістки поміряються силами з господарками майданчика «Континіум-Волинь-Університет».

Другий етап чемпіонату «Галичанка» розпочинає дещо в програшному становищі, оскільки знову ж таки згідно правил всім командам зарахувалася певна кількість очок: Другий етап команди розпочинають з наступними очками: «Хімік» – 3 очки; «Континіум-Волинь-Університет» – 2; «Сєвєродончанка» – 1; «Галичанка-ТНЕУ» – 0. Та на думку головного тренера тернополянок Андрія Романовича, це особливо не вплине на кінцевий розподіл місць.

«Пригадую, як в одному з попередніх чемпіонатів нам нарахували максимальну кількість очок. У той же ж час одеській «Джінестрі» – 0. Та вже у першому матчі волейболістки з Одеси виграли у нас – 3:0. І це повністю вирівняло наші шанси. Тому на такий фактор зважати не можна. Зрозуміло, що на всі ігри нас не вистачить. Дуже важко доведеться з «Хіміком», бо я к показали ігри регулярного чемпіонату, їм протистояти ми поки-що не можемо. Тому в певних моментах будемо берегти сили. В цілому наша команда в Луцьк їде в бойовому складі. Саша Биценко, яка травмувалася в Сєвєроденецьку, вже відновилася і знову вийде на майданчик,» – розповів кореспонденту «Погляду» Андрій Романович.

 

Андрій Вербіцький

-1 thoughts on “Перші фінальні матчі «Галичанка» зіграє вже в найближчу п’ятницю

Коментарі вимкнені.