У Чорткові дітей заставили цілувати холодну зброю

У Чортківській ЗОШ I-III ступенів №4, що в селищі Заводському, відбулася посвята першокласників у козачата. Урочистий захід «Україна починається з Тебе»підготовлено й проведено вчителем Галиною Дячок.

Серед гостей свята були не тільки школярі, батьки, вчителі, адміністрація навчального закладу і місцевого дитячого садка «Казка», працівники відділу освіти та райметодкабінету, колишні воїни-афганці, представники органів місцевого самоврядування, священнослужителі, але й відомі особистості – лауреат Шевченківської премії, секретар Національної спілки письменників Михайло Слабошпицький, засновник козацького товариства «Січ» , скульптор, письменник Руслан Найда, отаман окремого екологічного полку українського козацтва, керівник обласного екологічного клубу « Каскад» Олександр Ліщин, головний редактор літературно-мистецького журналу «Золота пектораль» Володимир Погорецький.

Багато приємних вражень та емоцій отримали присутні, спостерігаючи як маленькі діти приймають Посвяту в козачата. Вони, цілуючи стяг та шаблю, стоячи на колінах , щиро присягнули на вірність Україні. У дитячих грудях з хвилювання частіше билися серця, а в батьків на очах появлялися сльози радості та щирі посмішки на обличчях. Це свято принесло не тільки радість, а й утвердило в свідомості дорослих, що ці маленькі козачата – наше майбутнє і ми повинні навчати їх знати та шанувати своє минуле, поважати сучасне. Ми – українці і наша рідна земля Україна. Пам’ятаймо про це!

Завдяки фонду «Україна – свята родина» учасникам свята були вручені пам’ятні сувеніри: дівчаткам – коралі, хлопчикам – булави. Вони трепетно приймали ці сувеніри на згадку про свою Посвяту в козачата.

Коментарі вимкнені.