У Чорткові масштабна пожежа

28 грудня о 18:33 до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу на території комбінату хлібопродуктів в окремо розташованій складській будівлі в місті Чортків на вулиці Білецька. До місця події направлено чергові відділення 6-ї державної пожежно-рятувальної частини, 22-го державного пожежно-рятувального поста 10-ї державної пожежно-рятувальної частини 6-го державного пожежно-рятувального загону ДПРЗ, чергові караули 8-ї та 9-ї державних пожежно-рятувальних частин 4-го державного пожежно-рятувального загону, оперативну групу 6-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління. Додатково до місця пожежі направлено місцеву пожежну команду с. Яблунів, пожежне відділення ВЧ 1915 м. Чортків та пожежний поїзд станції м. Тернопіль.

Не допущено розповсюдження вогню на склад паливно-мастильних матеріалів залізничного депо.

Основні сили зосереджені на захисті від вогню другої частини складської будівлі та поруч розташованої будівлі залізничного депо. До місця пожежі направлено пожежний потяг з м.Тернопіль.
О 20:50 пожежу локалізовано на площі 1 тис 300 кв. м.☑. О 23:07 пожежу ліквідовано.
Жертв та постраждалих немає. До гасіння залучалося 53 особи та 13 од. техніки з них від ДСНС 43 особи та 9 од. техніки, – повідомляє Управління ДСНС України в Тернопільській області.

 

Відео Любомира Габруського

Коментарі вимкнені.