У Заліщиках через своє задоволення згорів чоловік

Ситуація, що склалася із загибеллю людей через паління в ліжку змушує бити на сполох. Нажаль, незважаючи на численні застереження МНС, через цю шкідливу звичку продовжують гинути люди. Черговий випадок стався 23 жовтня о 08:34. До пожежно-рятувальної служби надійшло повідомлення про пожежу, що виникла в житловому будинку на вулиці Січових Стрільців, 5, у місті Заліщики. Пожежу помітили місцеві жителі та ліквідували її власними силами до прибуття пожежного підрозділу.

Вогнем знищено матрац та підлогу, на місці пожежі виявлено тіло громадянина В., 1950 року народження. Ймовірно, причиною пожежі та загибелі людини стало паління у ліжку – чоловік заснув з непогашеною цигаркою. Сценарій у таких випадках майже завжди однаковий: людина засинає, цигарка випадає з рук, падає на постіль, білизна починає тліти – людина, уві сні, отруюється продуктами горіння.

 

Тож, шановні громадяни, щоб не сталося лиха, звертаємось до вас з проханням дотримуватися елементарних правил пожежної безпеки, цінувати своє життя, життя своїх близьких. Не піддавати себе і оточуючих вас людей смертельній небезпеці. Адже від таких прописних істин залежить ваше життя!

МНС застерігає: громадяни, будьте обережні, завжди пам’ятайте, що тільки суворе додержання правил безпеки допоможе вам уникнути непоправного лиха.

Коментарі вимкнені.