Вандали розвалили кладовище на Тернопільщині

Міліціонери встановили, що причетними до нищення надгробних пам’ятників у минулі вихідні на кладовищі в одному із сіл Підволочиського району виявилися двоє восьмикласників місцевої школи.

Глум над могилами – завжди резонансна подія. Люди не тільки осуджують такі вчинки, а й, до певної міри, забобонні у ставленні до місць поховань. Двоє 14-річних підлітків забули про всі перестороги: і моральні, і духовні, і матеріальні. Поспішаючи увечері на заняття в спортивному гуртку, вільний час вирішили згаяти на сільському кладовищі. Кому з двох неповнолітніх прийшла ідея руйнувати хрести – не важливо, бо за протиправну і аморальну справу підлітки взялися гуртом. Демонстрування сили закінчилося пошкодженням семи мармурових надгробних пам’ятників та двох дерев’яних хрестів.

 

Ніби нічого не сталося, школярі подалися на заняття з гри у волейбол, відтак повернулися додому. Чи мучило сумління від вандальського вчинку – невідомо, а от хвилюватися від перебування у місцевому райвідділі міліції неповнолітнім таки довелося. Наступного ранку учні розповідали про свій вчорашній вчинок міліціонерам.

 

Як повідомив начальник Підволочиського райвідділу внутрішніх справ Олександр Олійник, за цим фактом слідчі порушили кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ст. 297 КК України. Зібрані матеріали передані до суду для застосування до неповнолiтнiх примусових заходiв виховного характеру, в порядку ч.3 ст.7-1 КПК України, – повідомляє відділ зв’язків з громадськістю УМВСУ в області.

Коментарі вимкнені.