Весело і велелюдно відзначило 582-й день народження село на Тернопільщині

Цього року свято припало на 12 липня і розпочалося із молебня до Богородиці, який відслужив настоятель місцевого греко-католицького храму о. Іван Іванців. Відтак урочистості продовжилися у сільському клубі. Дві з половиною години перебували гості свята у полоні музики, танцю і поетичного слова. Душевним виконанням релігійних пісеньздивували присутніх церковні хорові колективи греко-католицької та православної сільських святинь. Радо зустрічали глядачі юних вокалістів Тетяну Слободян, Наталю Лемчик та Зоряну Хомко. Гучними оплесками супроводжували виступи співучих сестер Наталі та Аліни Хомко і пісенного гурту «Кралечки». Задушевні вірші звучали у виконанні талановитої Олі Барчишак. Щиро аплодували глядачі школярам Роману Щотчуку, Мар’яну Мелешку та Тетяні Хомко, які подарували їм пісенні композиції.


Родзинкою свята став дебют хореографічного колективу «Любисток». Талановитих танцюристів, найменшим з яких лише п’ять років, у Жнибородах зорганізувала їхня землячка Наталя Пашко лише на початку нинішнього червня. Та вже за такий короткий час колектив зумів не лише осягнути ази танцювального мистецтва, а й стати окрасою свята, ведучими якого були Оля Добрянська та Діана Стрілецька. Організували це красиве дійство завідувач сільського клубу Ольга Фізьо та педагог-організатор Жниборідської школи Зоряна Щотчук.
На завершення мав слово сільський голова Володимир Василечко. Він подякував усім за теплу атмосферу і висловив упевненість, що свято стане гарною традицією, яка збиратиме у дружнє коло велику Жниборідську родину.

Марія БЕЗКОРОВАЙНА
Фото Миколи ВАСИЛЕЧКА

Газета “Сільський господар плюс”

Коментарі вимкнені.