Віктор Овчарук привітав архієпископа Нестора з іменинами

9 листопада в День української писемності та мови, у державі також вшановують Преподобного Нестора, який, будучи ченцем Києво-Печерського монастиря, прославився як перший український літописець.

Сучасним взірцем церковного ієрарха є архієпископ Тернопільський та Кременецький Нестор, адже здійснює вагомий особистий внесок у духовне і культурне життя Тернопілля.

Нагоду побувати на святковому богослужінні та привітати Владику особисто мали представники Тернопільської єпархії, влади та громадськості.

Зі словами привітань звернувся до архієпископа голова обласної ради Віктор Овчарук.

– Преподобний Нестор славив і возвеличував Бога «в тілі своїм і в душі своїй». Справою життя його стала книжна справа, складання літописів. «Велика буває користь від учення книжного, — говорив він, — книги наказують і вчать нас шляху до розкаяння, бо від книжних слів набираємося мудрості й стриманості… Той, хто читає книги, бесідує з Богом або святими мужами». Ці слова достойника Божого дійшли до нас. Так само, Ви несете Божу мудрість вірянам нашого краю. У складні часи ворожої агресії плекаєте душі наших краян, не даєте зневіритись, впасти у відчай. Велике спасибі Вам, що розвиваєте Церкву на Тернопіллі, що наполегливо працюєте на впровадження, утвердження та поглиблення в Українській армії, Національній гвардії чину капеланів як духової підтримки, очищення та отримання Божого благословення для наших захисників України! Від усієї громади дякую Вам за те, що докладаєте усіх зусиль до створення Єдиної Помісної Автокефальної Української Православної Церкви. Ця подія насправді стане вікопомною, історичною. Низький уклін Вам, що наближаєте її. Вірю, що завдяки і Вашій самовідданій праці ми, об’єднані, усім миром вже у скорому часі зможемо знести свою спільну молитву до Божого престолу, – зазначив Віктор Овчарук.

Коментарі вимкнені.