Восени на Тернопільщині виготовлятимуть сухофрукти, яблучні чіпси та заморожені ягоди

З 2016 року на базі фермерського господарства «ГАДЗ» отримало в експлуатацію сховища на 10 тисяч тон з умовами зберігання яблук в регульованому газовому середовищі.
В такий спосіб підприємство залишається на ринку впродовж всього року і продає яблука хорошої якості.

Разом з тим, зупинятись на досягнутому в фермерському господарстві не збирають, адже основною метою є постійний ріст та розвиток. Відтак, восени цього року планують запустити одну із найпотужніших сушильних ліній

– Цей крок дасть можливість виробляти продукцію сухофруктів та яблучних чіпсів. Крім того, буде введена в експлуатацію і потужна лінія заморозки, яка даватиме нам змогу заморожувати продукцію від 4 до 5 тон в годину. Зокрема під це ми плануємо закласти досить серйозні площі ягідних культур, – наголошує директор із садівництва ФГ «ГАДЗ» Тарас Мельник.

Як зазначив Тарас Мельник, реалізації цих проектів дасть можливість заробити і місцевому населенню:

– Ми розпочали роботу із місцевим населенням щодо надання їм садівничого матеріалу для вирощування його в присадибних ділянках. Обговорюється можливість здачі у наше фермерське господарство вже спілого продукту. В свою чергу ми готові його купувати, переробляти і продавати його як в найкращому вигляді.

Коментарі вимкнені.