Як на Тернопільщині дбають про диких звірів

Зима – це період справжнього випробування для диких звірів і птахів, і не стільки холодом, як голодом. Ось тут на підтримку братам нашим меншим, як жартівливо називають деколи диких тварин, приходить єгерська служба.

Єгері регулярно проводять викладку різноманітних кормів у спеціально відведених місцях для підгодівлі мисливських звірів. Мешканцям лісу пропонується поласувати сіном, кормовими віничками, зерновими снопиками, кукурудзою, зерновідходами, вівсом, картоплею, сіллю, тощо.

Вчора, 27 листопада, у зв`зку із випадом снігу та настанням великих морозів в урочищі Вадова Золотопотіцького лісництва ДП «Бучацьке лісове господарство» майстер лісу Іван Задвірний разом з помічником лісничого Романом Хартоняком здійснили підгодівлю диких тваринок.

Варто додати, що сіно із люцерни та зерна кукурудзи і вівса, лісники викладають у новий майданчик для підгодівлі. Старий надто був зношений і потребував або капітальної реконструкції або встановлення нової площадки.

Дикі звірі – це наше загальнодержавне багатство, яке потребує уважного і турботливого ставлення. А понесені затрати на їхню охорону окупляться безцінними хвилинами спостереження за красою навколишньої живої природи.

Коментарі вимкнені.