За менш, ніж рік Ланівці стали привабливим містом

unnamed-1 unnamed-2 unnamedНовому міському голові Ланівців Роману Казновецькому за менш, ніж рік вдалося привести місто до ладу. Численні стихійні сміттєзвалища, запущені відпочинкові зони робили місто непривабливим та некомфортним не лише для туристів, а й для місцевих жителів.
За словами Романа Казновецького, виправляти ситуацію почав з малого – доріг, освітлення та благоустрою Ланівців.
Відремонтовано аварійно небезпечні ділянки
«Перше, за що береться, мабуть, кожен новий міський голова – це дороги. У Ланівцях ця тема дуже наболіла, оскільки вже траплялося кілька летальних випадків саме через поганий стан доріг. Відтак передовсім ми зробили ямковий та поточний ремонт пошкоджених ділянок, щоб запобігти подальшим аваріям», – зазначив мер Ланівців.
Зачистили стихійні сміттєзвалища
Роман Казновецький розповів, що донедавна Ланівці «славилися» стихійними сміттєзвалищами, які роками ніхто не прибирав.
«Загалом ми зачистили 13 таких сміттєзвалищ, одне з яких було розташоване прямо за парканом школи. Зробили також чистку кладовищ, – продовжив очільник Ланівців. – А для того, щоби більше не повертатися до питання створення сміттєзвалищ, встановили 15 сміттєвих майданчиків з покриттям та новими місткими баками. Також хочемо зобов’язати всіх мешканців міста оплачувати послуги вивозу сміття, оскільки окремі люди відмовляються це робити, мовляв, у мене немає сміття. Якщо сьогодні така людина буде змушена платити за вивіз відходів, то ймовірно завтра вже не викидатиме сміття за паркан сусідові. Таким чином, сподіваюсь, ми підвищимо культуру людей».
Також, за словами Романа Казновецького, було проведено ряд акцій по прибиранню та благоустрою міста. Зокрема, упорядкували Лановецький яр – місце масового захоронення загиблих борців за волю України у 40-х – 50-х рр. ХХ ст., схил польського цвинтаря (територію, що за пам’ятним знаком воїнам-землякам, які загинули під час війни в Афганістані, братські могили воїнів УПА та воїнів Радянської армії), організовували численні толоки, розчистили від хащів та аварійних дерев місцеве кладовище.
До кінця року запрацюють очисні споруди
«Торік Державний фонд регіонального розвитку виділив кошти на каналізаційно-насосну станцію. Тепер біля 7 млн грн. – на побудову очисних споруд. Велика робота вже зроблена і до кінця року ми плануємо запустити першу чергу очисних споруд», – зазначив Роман Казновецький.

Лановецький став має стати відпочинковою зоною
«Одне з пріоритетних для мене завдань – це зробити наш став відпочинковою зоною. Дещо для цього зроблено. Зокрема, ми вже освітили набережну. Далі хочемо почистити став, навколишню територію, облаштувати пляж. Коли це все вдасться зробити, встановимо новий спортивний майданчик. Хочеться, щоб люди у своєму місті могли комфортно відпочивати, а не їхати для цього в сусідні райони», – зазначив Роман Казновецький.
Зооботанічний сад буде відновлений
Як зазначив міський голова, Лановецький зооботанічний сад, який міг би стати родзинкою міста вже багато років занедбаний. Понад 10 га зеленої території дозволяють зробити тут прекрасну відпочинкову зону для жителів міста.
«Відтак нещодавно спеціалістами кафедри лісового і садово-паркового господарства відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування України “Бережанський агротехнічний інститут” була проведена презентація завершеного проекту організації території Лановецького зоологічного парку місцевого значення “Лановецький зооботсад». Депутати міської ради, у свою чергу, підтримали даний проект і виділили 45 тис. грн на роботи. Тому, сподіваюсь, уже найближчим часом ланівчани зможуть відпочивати у відновленому саду», -наголосив Роман Казновецький.

Зроблено у 2015-2016 рокахУ планах до кінця 2016 року
Облаштовано вуличне освітення на набережній

Проведено поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Сагайдачного, Незалежності, Вишнівецька, Робітнича,  Привокзальна, Пушкіна.

Встановлено сміттєві майданчики по місту

Ліквідовано стихійні сміттєзвалища по вул. Джерельна, Північна, Пряма, Східна,Пушкіна, поблизу НВК «Лановецької ЗОШ І-ІІІ ст. №2»

Висаджено алею саджанців липи по вул. Миру

Встановлено освітлювальні ліхтарі по вул. Українська, Пушкіна, Незалежності, Вишнева, Запорізьких Козаків, Молодіжна, Корольова, Ювілейна

Облаштовано автобусну зупинку с. М.Куськівці, с. Волиця

Передано медлі для дитячих навчальних закладів «Сонечко», «Берізка», «Ромашка»

Збудовано каналізаційно-насосну станцію

Встановлено поручні на переході через річку Жирак

 

Завершти очисні споруди

Облаштувати відпочинкову територію біля ставу та пляж

Відновити  Лановецький зооботанічний сад

Коментарі вимкнені.