Збаразькому інтернату на Миколая подарували частинку найдовшого прапора України

У день Святого Миколая, 19 грудня, до Збаразької школи-інтернату завітали із щедрими дарунками представники обласної  та районної влади, а також шефи навчального закладу.

Гості переглянули відеоролик про миттєвості шкільного життя. Вихованці  школи-інтернату продемонстрували свої таланти у співі та декламації, а також показали святкове дійство до дня Святого Миколая.

Начальник головного управління з питань внутрішньої політики, релігій, національностей, преси та інформації ОДА Ігор Кульчицький вручив директорові школи Оксані Рудник сертифікат на аудиторну металокерамічну дошку, а також подарував книжки місцевих авторів, які видавалися за сприяння ОДА.

Для того, щоб дух Різдва запанував у навчальному закладі, уже відтепер Ігор Кульчицький передав колективу школи-інтернату Вифлиємський  вогонь, зазначивши, що цього дня з  такою ж місією представники ОДА роз’їхались по всій області, пише Народне слово.

Перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Фецович вручив учням та вчителям вітальні листівки від президента України, а заступник голови РДА Анатолій Яцина подарував колективу  школи-інтернат частинку Державного прапора, яким огорнули Тернопільський став у день святкування 20-річчя Незалежності України. Заступник начальника райвідділу Наталя Проців подарувала підшефним аудиторську дошку і  DVD-плеєр, побажавши, щоб це обладнання допомогло як у  навчанні, так і у відпочинку. Начальник цеху  телекомунікаційних послуг №6 м.Збараж Тернопільської філії ПАТ «Укртелеком» Микола Мазуранчик для того, щоб школа йшла у ногу з технічним прогресом, подарував принтер.

Напередодні, 18 грудня, працівники РВ УМВС України у Тернопільській області організували для вихованців школи-інтернату благодійну акцію. 25 учнів побували у Тернопільському обласному музично-драматичному театрі, де переглянули виставу «Снігова  королева».

Коментарі вимкнені.