На Зборівщині пам’ять предків вшанували ділом

Пам’ятники, меморіальні знаки, козацькі могили та місця поховань учасників національно-визвольних змагань українського народу (Січових стрільців, воїнів УПА, учасників АТО та ін.), розташовані на Зборівщині, впорядкували під час масштабної толоки, яка відбулася за дорученням голови РДА Ігоря Яворського. У кожному населеному пункті району проведено благоустрій за участю органів місцевого самоврядування, представників закладів освіти і культури, а також громадськості та школярів.

Озброївшись необхідним реманентом, учасники акції навели лад на закріплених територіях та об’єктах у кожному населеному пункті Зборівського району. Як наслідок — прибрано всі кладовища та впорядковано пам’ятні знаки, яких у районі налічується 131.

«Історія і сучасність України, українського народу – це творіння Героїв України, це діло людей, які віддали всі свої сили і своє життя для добра народу: його свободи і державності, могутності і процвітання, миру і спокою. Мета даного заходу — вшанування пам’яті загиблих у боротьбі за свободу та незалежність України, а також продовження традицій шанобливого ставлення до героїв Батьківщини», — підкреслив Ігор Яворський.

Джерело: прес-служба Тернопільської ОДА.

Коментарі вимкнені.