Жахи дитячого відділення у Монастириській лікарні (фото)

Глава місцевої профспілки лікарів, медик Монастириської районної лікарні на Тернопільщині Віталій Тріщук у мережі Фейсбук   розповів про проблеми медицини у районі. Зокрема, чоловік опублікував світлини з дитячого відділення. 

  • Перечекав, коли пройде ажіотаж і пишу. Епідемія пройде, а проблеми медицини залишаються. Читаю, що всі відділення дякують волонтерам, владі, депутатам за апаратуру, за ліжка, за пралки, холодильники і т. д. Дитяче відділення теж хоче комусь подякувати, але нікому (за поодинокими винятками), – пише чоловік.

Впродовж десятків років відділення педіатрії мізерно забезпечувалось за залишковим принципом. Коли викидались якісь меблі чи ліжка з інших відділень, то могло щось перепасти в дитяче (і то, не завжди).

  • Якщо наше керівництво і влада не планують закривати дитяче відділення, а прагнуть, щоб в районі розвивалась стаціонарна педіатрична допомога, то з цим щось треба робити. Я не знаю, хто має заліплювати ті діри, латати ту підлогу, закупляти холодильники і білизну, але хтось має. Я вже не говорю про інгалятори, кардіограф, пульсоксиметри та інше приладдя, яке так необхідне для відділення. Напевно, я, як депутат районної ради і голова комісії з питань охорони здоров’я, також несу за це відповідальність. Але, я думаю, що мене почули і побачили.
    P.S. Надіюсь, що наступний репортаж зроблю після проведених ремонтів і з новими холодильниками, – каже Віталій Тріщук.

-1 thoughts on “Жахи дитячого відділення у Монастириській лікарні (фото)

  • 12:32 | 18.05.2020 о 12:32
    Permalink

    ситуація прикра не лише через місцеві податки та ефективність їх використання, бо гроші їсть корупція і брехня, за роки Незалежності можна було б все змінити, але ні – нас олігархи водять за носа, партії брешуть, президенти дурять, чиновники крадуть, поліція закриває очі, суди відпускають топ-чиновників-злодіїв, нещодавно такий собі екс-губернатор Барна віз до Монастириська із великою помпою якусь невидиму допомогу від екс-президента-олігарха, хоча за своєї 5-річної влади не покращили, а погіршили ситуацію із лікарнями в районах області, цинічні брехуни під патріотичними гаслами

Коментарі вимкнені.