Жителі Борщівщини такого буревію за життя не пам’ятають (відео)

На Борщівщині долають наслідки негоди. За повідомленням служби цивільного захисту населення, в ніч з 9 на 10 липня, внаслідок дощу і поривів сильного вітру, кілька населених пунктів Борщівського району зазнали матеріальних збитків. Посіви не постраждали. Люди згадували, що такого буревію за життя не пам’ятають.

Разом із керівництвом району голова облдержадміністрації Валентин Хоптян побував у селах Гуштин, Бурдяківці, Цигани, поспілкувався із сільськими головами, мешканцями населених пунктів, провів нараду з фахівцями, задіяними до ліквідації наслідків негоди. Так, у селі Цигани сильний вітер з дощем  частково пошкодив покрівлі 30 житлових будинків, повалив 35 дерев. У Бурдяківцях пошкоджено 6 житлових будинків, вимито водою 2 кілометри дороги, повалено 50 дерев, у Гуштині повалено 30 дерев. Ряд сіл залишились без електропостачання і телефонного зв’язку.

За добу енергопостачання відновили, електроопори, які повалив вітер, встановили на місце, розчистили дороги від зламаних дерев, завезли матеріали для ремонту пошкоджених ділянок доріг, вирішили питання заміни шиферу на покрівлях житлових будинків та об’єктів соціальної сфери, які пошкодила негода. Валентин Хоптян зауважує – усе силами районної влади.

Самі ж мешканці сіл і районне керівництво розповіли: аби оперативно подолати наслідки стихії, роботи розпочинали удосвіта і працювали до ночі. Дякують усім, хто їм посприяв у цьому.

Коментарі вимкнені.