Жительку Кременеччини шахраї обдурили двічі, заволодівши великою сумою грошей

Спочатку зловмисники надіслали потерпілій фішингове посилання на доставку товару і з її рахунку було знято дві тисячі гривень, а згодом, намагаючись повернути втрачене, жінка перерахувала на рахунки невідомих 37 тисяч гривень.

До співробітників Кремецького районного відділу поліції із заявою звернулася жителька одного з сіл району. Заявниця повідомила, що стала жертвою шахраїв і втратила 39 000 гривень.
З пояснень потерпілої, вона продавала через відому інтернет-платформу комплектуючі до сільгосптехніки. Їй на месенджер прийшло повідомлення від жінки, котра назвалася Іванною, про бажання придбати товар й одразу було надіслано посилання на безкоштовну доставку.
Жінка перейшла за посиланням, заповнила дані банківської картки і за деякий час отримала сповіщення про те, що з її рахунку знято 2 000 гривень. Зателефонувавши покупцеві, поцікавилася, чому замість оплати за товар було знято її кошти? Незнайомка переконувала, що це нормально, що гроші вона отримає назад. Аби здійснити повернення, потрібно збільшити баланс рахунків покупця. Кременчанка знову повірила шахрайці і тричі сама перерахувала, а згодом ще й знайому попросила – і загалом перекинули невідомій особі 37 тисяч гривень.

Поліцейські внесли відомості за даним фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 4 статті 190 Кримінального кодексу. Тривають слідчо-оперативні заходи з метою встановлення особи, причетної до шахрайських дій. А краян вкотре застерігають не довіряти незнайомцям і нікому не повідомляти дані банківської картки, не переходити за фейковими посиланнями і не перераховувати власні кошти на рахунки невідомих осіб.

Коментарі вимкнені.