Житомиряни на Тернопільщині рятують легенду

17 грудня в приміщенні  Кременецького обласного гуманітарно-педагогічного інституту ім. Т.Г. Шевченка відбувся круглий стіл на тему: «Потік Ірва: екологічні проблеми та шляхи їх подолання», під час якого було розглянуто причини та можливі шляхи вирішення екологічних проблем міста Кременця та Кременецького  району на прикладі потоку Ірва.

 Під час роботи круглого столу було заслухано доповіді щодо екологічних проблем руслоформування потоку Ірва, участь громадськості та студентської молоді у вирішенні екологічних проблем, правові аспекти щодо регулювання суспільних відносин у сфері порушення екологічного законодавства. Також учасники круглого столу обговорили результати екологічної акції  «Потік Ірва –врятуємо легенду» та проведення заходів щодо підвищення екологічної свідомості та екологічної освіти мешканців міста, плани щодо подальшого проведення екологічних акцій в місті Кременці та Кременецькому районі, а також підняли питання щодо прийняття змін до профільної міської програми щодо проведення підтримки проведення екологічних акцій та інших заходів з метою підвищення екологічної культури мешканців.

За результатами круглого столу було прийнято резолюцію із накресленими пропозиціями до органів влади, комунальних підприємств, які працюють на території міста та району,  правоохоронних органів, представників вищих навчальних закладів міста.

Після завершення  роботи круглого столу  було відкрито фотовиставку «Потік Ірва – врятуємо легенду: фоторепортаж акції», під час якої було відзначено подяками найактивніших учасників екологічної акції «Потік Ірва – врятуємо легенду», яка відбулася 19 жовтня за підтримки Житомирського обласного центру молодіжних ініціатив та Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Коментарі вимкнені.