Зміцнення обороноздатності України відбувається безпрецедентними темпами упродовж останніх років – Віктор Шумада

 

Тернопільських військовослужбовців, які служать на сході, привітали із Днем ЗСУ

Військовослужбовці, які служать на сході, забезпечені усім необхідним – амуніцією, одягом, продуктами харчування. Це результат зміцнення обороноздатності України, що безпрецедентними темпами проходить упродовж останніх років з ініціативи і під керівництвом Верховного Головнокомандувача ЗСУ, Президента України Петра Порошенка. На цьому наголошує секретар Тернопільської міської ради, голова міської організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Віктор Шумада, який напередодні Дня Збройних сил України спільно з керівництвом області – з головою Тернопільської обласної державної адміністрації  Степаном Барною і головою обласної ради Віктором Овчаруком – відвідав військовослужбовців у зоні Операції об’єднаних сил.

– Вже склалася добра традиція відвідувати хлопців, які перебувають у зоні проведення Операції об’єднаних сил. Ситуація змінюється на краще. Настрої наших військовослужбовців більш оптимістичні. По-друге, бачимо, як змінюються самі населені пункти, де є наші воїни, поступово відновлюється і розбудовується інфраструктура. Люди бачать ці процеси і також налаштовані вже більш оптимістично, – каже Віктор Шумада.

У зоні ООС керівництво області і міста Тернополя відвідали військовослужбовців 44-ої окремої артилерійської бригади. Відбулося урочисте нагородження, воїнам за відмінне виконання службових обов’язків і відвагу вручили відзнаки та грамоти.

«Упродовж двох днів  були у різних підрозділах, на блокпостах, відвідали 6 локацій. Військові  чудово забезпечені, але наша увага є надзвичайно цінною для них. Хлопці радіють, бо можуть поспілкуватися із земляками, поділитися своїми питаннями. До речі, кажуть, що вареники від наших господинь дуже смачні, гостинці і подарунки звідси їх на кілька хвилин повертають додому. Зустрілися також із місцевими жителями, вони були присутні на культурно-мистецьких заходах, які провів у зоні Операції об’єднаних сил гурт із Збаразького району. Місцеві мешканці дякували бійцям за забезпечення миру і спокою», – зазначає Віктор Шумада.

«Хочу наголосити, що 44-та бригада, яка була відновлена відповідно до завдання Глави держави Петра Порошенка,  після початку російської агресії вже п’ятий рік поспіль успішно виконує бойові завдання на передовій. Наша артилерійська бригада стала гідним прикладом зміцнення обороноздатності України. Ми бачимо, що за останніх кілька років не тільки відновлюється інфраструктура, проводяться ремонтні роботи у військових частинах, покращилося забезпечення воїнів, а також почали будувати гуртожитки для бійців. Тобто створюються сучасні, комфортні умови  проживання для хлопців. Це є одним з соціальних елементів захисту вояків з боку держави. Більше того, з 1 січня буде піднято і матеріальне забезпечення військовослужбовців», – наголошує Віктор Шумада.

Коментарі вимкнені.