Зв’язали руки, проламали череп та вибили зуби: подробиці жорстокого вбивства на Тернопільщині

“Погляд” уже писав про те, що у приміському до міста Бережани села Шибалин місцеві мешканці на закинутому смітнику знайдено тіло молодого чоловіка.  Правоохоронці, які оперативно приїхали на місце знахідки, побачили жахливу картину.

Труп практично не можна було впізнати. Вже при детальному досліджені виявилося, що в даному випадку має місце черепно-мозкова травма, у чоловіка вибиті зуби та мають місце інші тілесні ушкодження, також у нього були зв’язані руки.

Правоохоронцям одразу стало зрозуміло, що в даному випадку всі сліди вказують на умисне вбивство. Було порушено кримінальне провадження за 115 статтею кримінального кодексу України. 

І хоча упізнати загиблого було складно, адже він не перебував серед розшукуваних осіб, але допомогло слідчим велике татуювання на тілі чоловіка.

Оперативними заходами було встановлено, що це чоловік – мешканець Бережан. Слідчі по гарячих слідах встановили, що причиною смерті молодого чоловіка став любовний трикутник. Він розлучився з дружиною. Остання мала коханця і в цьому любовному трикутнику розігрався конфлікт, який став причиною вбивства. Коханець вивіз труп за місто, щоби замести сліди. 

Нині підозрюваному у вбивстві застосовано міру запобіжного заходу – тримання під вартою. Триває слідство, – повідомляє тижневик “Номер один”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *