Астрологи попередили: покровитель 2011 року – не білий і не пухнастий

Кролик 2011 року – не тиран, але, якщо його не задобрити, то буде мститися ще 12 років, повідомляє ТСН. Тому українцям радять постаратися.

На зміну невгамовному тигру іде майже домашній кролик. І, здавалося б, це миле звірятко має нести за собою спокій і злагоду. А фахівці вже попереджають: господар наступного року не білий і вже точно не пухнастий.

Металеве кроленя не те щоб тиран, але задобрити його не завадить: багате, різноманітне вегетаріанське меню на новорічному столі – справжня розрада для головної тваринки 2011-го.

А фігурку господаря року на вдачу радять ставити на найвиднішому місці у квартирі. Кажуть, особливо він підтримає намір одружитися, народити дитину чи налагодити партнерські стосунки аж на 12 років.

А от чого не радять робити наступного року – то це збиратися в далеку дорогу в січні, лютому та червні. І особливо обережними 2011-го варто бути із західним маршрутом. Він не за фен-шуєм.

Числа наступного року в сумі дають четвірку. Ставлення до неї у світі неоднозначне. На сході її побоюються настільки, що в деяких будинках цієї цифри просто немає, але для українців це ише означає, що вони багато працюватимуть.

І головне, кажуть, – подіям прийдешнім не можна протистояти. До них у будь-якому разі треба підлаштовуватися.

Коментарі вимкнені.