Сьогодні в кінотеатрі буде тільки реклама!

26 листопада в київському Будинку кіно пройде Ніч пожирачів реклами. За словами організаторів, український глядач побачить добірку найкращих рекламних роликів світу.

Відбором найцікавіших роликів ось вже 20 років займається французький колекціонер кращих рекламних сюжетів Жан Марі Бурсіко, повідомили організатори показу.

У цьому році Київ побачить колекцію кращих рекламних роликів світу раніше, ніж Париж — місто, в якому почалася традиція таких показів.

В рамках вечора, який пройде в київському Будинку кіно, і буде тривати п’ять годин покажуть останні шедеври рекламного кіномистецтва — ролики в яких відомі світові бренди грають в Зіркові війни (Adidas і Volkswagen), найкоротший у світі рекламний ролик, добірку радянської реклами та інше .

Ніч пожирачів реклами — це кіношоу світового рівня з 30-ти річною історією в ході якого відбувається демонстрація найкращих рекламних роликів з усієї планети. Ідея даного формату належить відомому колекціонерові рекламних роликів французу Жану Марі Бурсіко. Рекламні агентства з усього світу підтримали його ідею і щорічно надсилають йому більше 25 000 рекламних роликів для перегляду, серед яких Бурсіко відбирає найкращі.

Коментарі вимкнені.