Статистика довела, що “ангели-охоронці” рятують людей від катастроф

У всіх без винятку катастрофах обов’язково знаходяться люди, які уникли біди. Так і з Ту-134, що розбився під Петрозаводськом – кілька провідних програмістів великої місцевої компанії повинні були летіти нещасливим рейсом у відпустку, але не полетіли – в останній момент не вийшло стикування рейсів, пише “Комсомольская правда”.

Валерій Ісаков, кандидат механіко-математичних наук і провідник невеликої групи дослідників аномальних явищ сказав газеті, що існує статистична аномалія, яку можна інтерпретувати різними способами, в тому числі, з точки зору релігії.

Ще в 1958 році американський соціолог Джеймс Стаунтон проаналізував понад 200 залізничних аварій за попередні 30 років. Виявилося, що поїзди, які закінчили свій шлях трагічно, в середньому були заповнені на 61% від максимально можливого числа пасажирів. У той час як в благополучні поїздки відправлялися не менше 76%. Ось ці 15% і дають привід підозрювати існування вищих сил.

Російські математики скористалися також даними знаменитого американського письменника-містика Стівена Кінга, який звернув увагу на авіакатастрофи. Після однієї з авіакатастроф на маршруті Денвер – Бостон (США) Кінг подзвонив в авіакомпанію, і йому повідомили, що 16 чоловік не полетіли смертельним рейсом – здали квитки. Ще троє запізнилися. Звичайно ж, за статистикою, від подорожей відмовлялися не більше 10 чоловік, а запізнилися і зовсім рідкість.

По західній статистиці, якою скористалися російські вчені, за останні 20 років від рейсів, що закінчилися катастрофами, відмовлялися на 18% більше пасажирів, ніж від благополучних.

Сам Кінг запропонував майже матеріалістичну гіпотезу. Мовляв, часом у людей прокидається “система підсвідомої сигналізації”. Та, яка спочатку була добре розвинена у наших далеких предків і не дозволяла потрапляти в лабети шаблезубих тигрів, а потім зачахла за непотрібністю. Залишки цієї системи іноді проявляються у вигляді інтуїції, – пише ТСН.

 

Коментарі вимкнені.