Як два Сергії тернопільських суддей вітали (інфографіка)

14 грудня, напередодні фахового свята – Дня працівників суду,  у «Будинку Правосуддя», що в Тернополі, представники Феміди приймали вітання від міської та обласної рад. Також долучилася і обласна державна адміністрація.

За повідомленнями офіційних сайтів, можна зробити висновки, що Сергій Надал вітав учасників урочистого зібрання, Сергій Тарашевський – працівників судів Тернопілля. Кого ж конкретно вітав Юрій Желіховський – зі статті важко зрозуміти, але все вказує на те, що працівників лише дев’яти судів.

Нагороджували посадовці також по-різному:

Мер виявився найщедрішим і, мабуть, найбагатшим – крім подяк від себе та троянд, дарував ще й цінні подарунки. Щоправда, лише найкращим працівникам судів Тернопілля. Як визначали найкращих – на сайті не повідомляється.

Обласна рада розщедрилася лише на грамоти та троянди. Щоправда, хто отримав грамоти з рук Сергія Тарашевського – чи усі працівники судів, чи також лише найкращі – на сайті не уточнюється.

Від обласної державної адміністрації відзначили грамотами працівників лише дев’ятьох судів: апеляційного суду Тернопільської області, Зборівського, Збаразького, Підволочиського, Гусятинського, Шумського, Борщівського, Бучацького, Бережанського районних судів.

Юзя Мельник, новини Тернополя “Погляд”

 

Коментарі вимкнені.