Від “Ї” до гулянь по крижаному озері: якими заходами славиться Тернопіль

Тернополю важко конкурувати зі Львовом своїми архітектурними пам’ятками, тому активні містяни роблять ставку на подієвий туризм – проведення різноманітних заходів, які цікаві туристам. “Погляд” перечислює основні заходи, завдяки яким не лише урізноманітнюється дозвілля тернополян, а й залучаються нові потоки позитивних відвідувачів та гостей міста.

Зокрема, міська влада почала ефективно використовувати перлину міста – Тернопільський став: відродила водно-моторні змагання влітку та День зими і чемпіонати з хокею на озері взимку.

Минулоріч було започатковано новий для нашого міста вид фестивалю – гастрономічний. Ресторатори об’єдналися та щосезону проводять гастрономічні фестивалі “Галицька дефіляда”.

Оскільки Тернопіль є духовним центром України, який знаходиться між двома святинями: Почаївською Лаврою та Марійським духовним центром Зарваниця, у нас започаткований Відкритий європейський фестиваль-конкурс духовної пісні “Я там, де є Благословення”.

Також проходяться фестивалі: книжковий “Джура-фест”, національної вишивки і костюма “Цвіт вишиванки” та “Тернопільські дні моди”.

Окпім того, Тернопіль підтримує звання студентської столиці України. Тому тут вже традиційними стають фестивалі “Студфест” та “Студдоба”, а ще Файне місто приймає іноземних гостей в рамках проекту “Global Village”, і стає центром, в якому збираються українці з різних куточків світу. У 2014-му відбудеться вже 3-й Чемпіонат світу з футболу серед команд українських діаспор.

Ну і як не згадати вже всім відомі та улюблені заходи: святкування Дня міста, Тернопільські театральні вечори, Міжнародний фестиваль-конкурс пісенного мистецтва “Кришталевий жайвір” та міжнародний джазовий фестиваль “ДжазБез”.

Не встиг завершитися перший мистецький фестиваль “Ї”, який зібрав рекордну кількість любителів усіх жанрів творчості, а організатори концертів у Тернополі Володимир Пасяка та Ростислав Плахніцький вдруге готують музичний фестиваль “Файне місто”

Перечислені вище заходи – далеко не всі, які чекають тернополян у 2014-му. Адже щороку проходить чимало добре відомих та улюблених, або й нових та цікавих заходів. Але цьогорічне їх проведення залежить не лише від акивності організаторів чи їхніх можливостей, а й від подій в країні та політичної ситуації загалом.

“Погляд” за інф. міської ради 

Коментарі вимкнені.