Змінився сертифікат вакцинації: тепер їх має бути два

“Жовтий” і “зелений” сертифікати будуть для внутрішнього використання.

В Україні для вакцинованих від COVID-19 будуть доступними два внутрішніх сертифікати – “зелений” і “жовтий”. Перший буде доступним для громадян, які пройшли повний курс вакцинації, а другий – видаватиметься після першої дози. Про це повідомив головний санітарний лікар Ігор Кузін.

За його словами, “зелений” і “жовтий” сертифікати будуть використовуватися всередині країни. Він пояснив, що головною різницею між сертифікатами буде їхній термін дії.

“Термін дії жовтого сертифіката – час між щепленнями”, – пояснив Кузін.

Кузін додав, що фактично власники “зеленого” чи “жовтого” сертифіката матимуть однакові привілеї під час посилення карантину, наприклад, на відвідування спортзалів і ресторанів.

Нагадаємо,19 серпня Євросоюз офіційно визнав, що українські COVID-сертифікати в застосунку “Дія” відповідають європейським, а тому дозволяють громадянам України вільно подорожувати з ними.

Українці зможуть отримати в “Дії” одразу два COVID-сертифікати – внутрішній і зовнішній. Останній потрібен для подорожей до ЄС, а внутрішнім зможуть скористатися громадяни України під час майбутнього локдауну. 

Коментарі вимкнені.