Чемпіона Кличка нокаутував маленький камінчик у нирці

Чемпіон світу у суперважкій вазі українець Володимир Кличко продовжує медикаментозне лікування після перенесеної операції, через яку йому довелося скасувати бій, призначений на 10 грудня. Про це розповів професор Петер Альберс, керівник урологічного відділення Університетської клініки Дюссельдорфа, в якій була зроблена операція Кличку-молодшому.

“В даний час Володимир почуває себе нормально. Болі він вже не відчуває. Відвідав його в готельному номері. Володимир переніс дві операції протягом 24 годин, і йому потрібен час на одужання. В даний час йому не рекомендується виходити на ринг. Операція пройшла успішно, ніяка інфекція не проникла в організм. Але вчора Володимир не зміг з’явитися в телеефірі, так як продовжує приймати антибіотики і знеболююче”, пише Gazeta.ua..

Сам же Володимир Кличко висловив розчарування необхідністю скасувати поєдинок з Жаном Марком Мормеком.

Нагадаємо, що в суботу український боксер переніс операцію з видалення каменів з нирок. У неділю Володимир Кличко приїхав на інтерв’ю в студію популярного німецького телеканалу. Після того як українцеві стало погано в студії, йому відразу ж довелося повернутися до лікарні, де в нього діагностували запалення, пише Корреспондент.

“Я спустошений. Я раптом відчув неймовірний біль.  Найсильніший, який я коли-небудь відчував. Я чудово підготувався до цього поєдинку, тренувався протягом семи тижнів. І в результаті маленький нирковий камінь, міліметрів зо три діаметром, нокаутував мене. Я дуже засмучений”, – цитує Кличка-молодшого BoxingScene.

У понеділок команда Кличка офіційно оголосила, що бій українця з Мормеком, запланований на 10 грудня, скасовано. Поєдинок, імовірно, пройде 3 березня 2012 року.

Коментарі вимкнені.