Катерина Варнава довела Сергія Притулу до сліз

Прем’єрний випуск шоу «Хто зверху?» буде драматичним як ніколи

Вічне протистояння чоловіків і жінок у шоу «Хто зверху?» досягло апогею. Капітан команди дівчат Катерина Варнава у прямому сенсі слова довела свого суперника – Сергія Притулу – до сліз. Справа була під час додаткового конкурсу «Дивоглядки», де опоненти мали передивитися одне одного. Хто кліпне – той програв.

Назустріч Притулі Варнава йшла з опущеною головою – берегла сили і давала відпочинок очам перед відповідальним випробуванням. Адже «Дивоглядки» застосовують, коли в основному конкурсі у команд нічия, і саме від сили погляду залежить, до кого перейде перемога, а заодно і 2000 гривень виграшу.

І от два погляди зустрілися. У повітрі повисло напруження. Хто кліпне першим? Варнава дивилася спідлоба, вкладаючи у погляд всю міць жіночої команди. І що? Притула не витримав! Капітан чоловічої команди не просто кліпнув, а ще й пустив сльозу!

– Що ти за жінка така? Що нормального чоловіка до сліз довела? – крикнув Притула. – А ми ж навіть не жили разом!

Витираючи сльози, Сергій Притула повернувся до своєї команди у складі Дзідзьо, Олександра Пікалова та Миколи Тищенка. А Катя Варнава з гордо піднятою головою вирушила отримувати привітання від Даші Астаф’євої, Віри Брежнєвої та Даші Коломієць, в скарбничку яких вона щойно принесла 2000 гривень!

Варнава Притулу у «Дівоглядках» здолала. Але чи зможе жіноча команда перемогти чоловічу?

Не пропустіть супердраматичний прем’єрний випуск нового сезону ігрового шоу «Хто зверхку?» у середу, 31 серпня, о 19:00 на Новому каналі!

Коментарі вимкнені.