Мільйонер з Тернопільщині хоче кинути бізнесменів?

Український мільярдер Дмитро Фірташ виставив на продаж всі свої активи в Україні. Про це повідомило джерело Gazeta.ua.

“Зокрема хімічні заводи, будинки, власність. Я поки не знаю, чому він це зробив. Дуже серйозні люди сприйняли це з великим здивуванням. Я запитував: “Ви купуєте?”. Вони відповідають: “Ні, бо, по-перше, ми не віримо у чесність пана Фірташа. Ми зараз купимо, а завтра нас кинуть, в результаті ми витратимо кошти і нічого не отримаємо. По-друге, те, що у вас називають інвестиційним кліматом, це кліматичний безлад. По-третє, навіть якщо сьогодні ми купимо, завтра прийде хтось із сім’ї Януковича разом із Юрієм Єнакієвським і скажуть: Віддавай”, – зазначив співрозмовник.

За його словами, інвестори не хочуть вкладати кошти в Україну, а деякі українські олігархи не збираються працювати “на сім’ю”.

Нагадаємо, основні активи Дмитра Фірташа зосереджені в хімічному секторі. Зокрема, в Україні йому належать ВАТ “Азот” Черкаси, ПАТ “Сєвєродонецьке об’єднання “Азот”, ПАТ “Концерн “Стирол” та ВАТ “Рівнеазот”.

Також йому належать “Кримський титан”, його філії “Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат” та “Вільногірський гірничо-металургійний комбінат”, “Надра Банк”. Олігарх має 50 % у кампанії “РосУкрЕнерго”

 

Коментарі вимкнені.