Міській раді щодня будуть грати траурний марш

Про це на сайті міської ради у відділі питання-відповіді написали дописувачі. Вони звинувачують міську раду у невиплаті відпускних для вчителів музичних шкіл.
Дописувач питає: «А чи хочете ви щоденно чути траурний марш (у виконанні живих колективів ) під приміщенням міської ради?». І далі просять відгадати загадку: «Хто затримує кошти на виплату відпускних в музичних школах ? (Зрештою де навчаються ваші ж діти і внуки)»
Буде дуже цікаво, яку розгадку придумає міська влада.

-1 thoughts on “Міській раді щодня будуть грати траурний марш

 • 19:22 | 28.06.2012 о 19:22
  Permalink

  Я як платник податків у місті Тернополі НЕ ХОЧУ, щоб мої податки йшли на утримання музичних шкіл! Якщо хочуть заробляти гроші – нехай набирають платних учнів! Дороги треба ремонтувати, а не вчителів-музикантів утримувати!

  • 19:30 | 28.06.2012 о 19:30
   Permalink

   я вважаю, що музичну освіту треба навпаки підтримувати.сама закінчила музичну школу, хоч далі не пішла здобувати музосвіту, проте виховання дали хороше. щоб ви знали, у державний музичних школах і так учні платять за навчання. сума правда не космічна, але зараз десь гривень 30-50. а багато талановитих дітей походять саме з бідних сімей і може вони не мають можливості фінансувати самі. чи то всьо треба олігархам?
   а я, наприклад, не хочу, щоб з моїх податків утримували науковців та чиновників. і хіба мені від того легше? всерівно податки стягують. і гріш вам ціна, якщо ви цього не розумієте і не підтримуєте мистецтво.

   • 09:27 | 29.06.2012 о 09:27
    Permalink

    А ви підтримуйте власним гаманцем. Ось ви і фінансуйте. За своє навчання у ВУЗі мої батьки платили гроші. Так само якщо хтось навчитись грати на скрипці – то нехай оплачує цю забаганку, а не всі громадяни.

    • 10:34 | 29.06.2012 о 10:34
     Permalink

     я ж написала, що навчання і так платне!!! чи давайте самі будемо виступати проти ще й державного навчання у вузах – лікарів, екологів – нашо вони нам??? а? а я не хочу, щоб за мій рахунок пенсіонери у маршрутках їздили. і що? давайте, щоб вони самі оплачували. це ж з міського бюджету гроші ідуть!!!

Коментарі вимкнені.